השכרת רכב בברצלונה

להשכרת רכב בברצלונה באתר מצויין ואמין לחצו כאן

בצעו השכרת רכב בברצלונה דרך אתר זה שהינו מנוע החיפוש וההזמנות הגדול והבטוח בעום לביצוע של השכרת רכב בברצלונה בהנחה, במספר צעדים פשוטים ובטוחים ימתין לכם הרכב שהשכרתם בנקודת ההשכרה בברצלונה, בכל שאלה או עזרה בנושא השכרת רכב בברצלונה צרו קשר עם מוקד שרות הלקוחות שלנו : 03-6293434

מיקום לאסוף רכבים :

Airport - El Part
ממוקם דרומית מערבית לברצלונה. רוב הסוכנויות רכבים פועלות שם, סיקסט, גולדקאר, אטזה, סנטארו, פיירפליי, אינטררנט, הרטז, באג'דט, אויס, אלאמו יורופקאר. המיקום המדויק לכירת הרכבים הוא Av. De Les Garrigues שממוקם מחוץ לנמל התעופה. להגיע ברכב לברצלונה לוקח כ-15 שעה, תעקבו אחר כביש C1 ו C2, אוטובוסים A1 ו T1 או A2 ו T2B, מונית ל-4  20-25 יורו +-, רכבת כל חצי שעה לערך משדה התעופה לעיר לתחנת SANTS או Clot, Passeig de Garcia.

Centre de la Vila
מרכז קניות ובידור עם בתי קולנוע, סופרמרקטים למיניהם, מסעדות ועוד.. ממוקם ברחוב  Carrer de Salvador Espriu 61 סמוך לים במחוז sant Marti. ניתן להגיע ברכבים כמובן, יש חניון, אוטובוסים 36,41,71,92,403, מטרו קו 4 Ciutadellavila.

Corcega
רחוב הנמצא בדאנטאן ברצלונה, רחוב של מסעדות, מרכזיים עסקיים והשכרת רכבים. Carrer de Corcega 293/295.

Gran Via
מיקום להכרת רכבים, אויס, יורופקאר, באדגט, מקומייות ועוד.. ממוקם בברצלונה Gran Via de Les Corts Catalanes 680 ליד  Placa de Tetuan

Viladolmat
ממקום בתוך מרכז העיר באופן יחסי, מקום טוב ונוח לאסוף ולהחזיר רכבים במרכז העיר יחסית. חברות כמו יורופקאר, אלאמו ועוד.. סביב הנקודה בתי מלון, בתי קפה, גלריות וכו.. Carrer de Viladolmat 214

Sants Train Station
תחנת רכבת הגדולה בברצלונה, ניתן להגיע באופן פשוט מהשדה התעופה לתחנה וחזרה וכמובן למרכז העיר שזה בערך 3.5 ק"מ. בתחנה תוכלו לאסוף להחזיר רכבים מחברות כמו סיקסט, אלאמו, יורופקאר, גולדקאר, אטזה. ישנו גם מלון מעל התחנה במקרה שתצטרכו, 4 כוכבים , ברסלונה סאנטס.   Sants-Montjuic district Barcelona

 הערות ואזהרות :

קחו בחשבון שכמו בכל עיר בסדר גודל כמו ברצלונה יהיו פקקי תנועה, נסו להימנע מלהסתובב עם הרכב במרכז העיר זה יכול לבזבז מן יקר מחופשתכם. השכירו את הרכבים בברצלונה ביעדים כמו שדה בתעופה, תחנת רכבת, מקומות נוחים קלים להגעה, לא מרוחקים מהעיר, כך כאשר תרצו להמשיך לטייל בספרד יהיה לכם קל ומהיר יותר לצאת ואו להיכנס לעיר.

חניות -  אם כבר החלטתם להיכנס לעיר עם רכב, שימו לב היכן אתם מחנים את הרכב בברצלונה. מציאת חניה בעיר זה עניין לא פשוט, לא כדאי לכם להסתכן בגרירה או דוח, לכן רצוי למצוא חניון כך גם הרכב יהיה יותר בטוח, למרות שבחניונים יהיו שלטים על כך שאין ביטחון מלא על הרכב עדיין זזה יהיה פתרון יותר כדאי מלחנות ברחוב. גם אם החלטתם לחנות את הרכב בחניון בשום פנים ואופן על תשאירו תירקים בגלוי ואם אתם יכולים אז לא להשאיר תיקים ברכב בכלל.
סיבה נוספת לכך היא שרכבים זרים הם מטרה נוחה לפריצות.

כאשר אתם נוסעים באזורים מפוקפקים של העיר, עשו לעמכם טובה, סגרו חלונות ונעלו את הרכב בזמן הנסיעה, היו מקרים של שודים בפקקים ורמזורים.

כאר אתם לוקחים את הרכב בברצלונה בתחנה מסוימת, תמיד תדרשו שהפקיד או זה שנותן לכם את הרכב יבוא אתכם לראות את הרכב, תסתכלו על שריטות ואף תצלמו אותו, קרה לא פעם שהפקיד אמר שזה בסדר לקחת את הרכב ללא בדיקה ואז בהחזרת הרכב טען לשריטות חדשות.

אם ביצעתם הזמנה של רכב ולקחתם את ביטול השתתפןת העצמית, שימו לב כאשר חס וחלילה הייתן מעורבים בתאונה, או ישנה רק שריטה ברכב שלא הייתה לפני כן, תמיד תודיעו מיד למשטרה ובד בבד לחברת ההשכרה האיטרנטית ( Rental cars) ולחברת השכרת רכבים בפועל, אביס, סיקסט, באדג'ט וכו... רק אז יוכלו להחזיר לכם את הכסף.